Wystawa pająków

Branża: Sport i rozrywka

Zapraszamy do Galerii Malta na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów! Na wystawie czekają zwierzęta z wszystkich zamieszkałych kontynentów, plansze 3D, opisy i ciekawostki oraz niespodzianki dla Państwa dzieci.

O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce!

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Na wystawie ponad 70 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony.

[BILETY] 
Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online.
poniedziałek-piątek: 
normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 14 zł, rodzinny (2+2) 62 zł

sobota-niedziela: 
normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł
dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. 

Podczas wystawy jej opiekuni odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdej grupy wiekowej!


Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.


Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Maciej Kuta, telefon: 883 733 534, maciej.kuta@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.


Serdecznie zapraszamy!

facebook