Wyjątkowy pokaz „Planety singli 2” z udziałem gwiazd 
w Multikinie Poznań Malta

Wyjątkowy pokaz „Planety singli 2” z udziałem gwiazd 
w Multikinie Poznań Malta

Multikino Poznań Malta zaprasza 8 listopada (czwartek) o godz. 19:00 na przedpremierowy pokaz kontynuacji przebojowej komedii „Planeta singli 2” ze specjalnym udziałem twórców.

 

Po dwóch latach przerwy ulubieńcy publiczności – Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr wracają na wielki ekran. 8 listopada, czyli na dzień przed oficjalną premierą, w Multikinie w Galerii Malta przy ul. Maltańskiej 1 w Poznaniu widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć „Planetę singli 2”. To jednak nie koniec atrakcji! Na pokazie pojawią się sami twórcy: Agnieszka Więdłocha, Iza Miko, Piotr Głowacki, reżyser Sam Akina oraz producent Radosław Drabik. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać o kulisach powstawania hitowej komedii czy wziąć autograf.  

 

Co nowego u Anki i Tomka? Widzowie zastaną bohaterów „Planety singli 2” w nienajlepszym momencie - przebojowy showman jest wprawdzie wciąż zakochany w pięknej nauczycielce muzyki, ale ani myśli o ustatkowaniu. Z kolei Ania czuje się gotowa, aby zrobić kolejny krok w związku. Wkrótce zaczyna się kręcić wokół niej tajemniczy milioner. Czy mężczyzna będzie w stanie zawrócić jej w głowie i zaoferować to, czego nie może dać jej Tomek?

facebook