Gala Białych Kołnierzyków wraca do Poznania! Poznaj zawodników dzień przed walkami w Galerii Malta! 26/04

Gala Białych Kołnierzyków wraca do Poznania! Poznaj zawodników dzień przed walkami w Galerii Malta! 26/04

Zbliża się emocjonujący weekend dla wszystkich fanów sportów walki! Już w sobotę, 27 kwietnia po raz kolejny odbędzie się Gala White Collar Boxing. Dla Białych Kołnierzyków to świetna okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności i wytrzymałości, ale też by wesprzeć potrzebujących w ramach przeprowadzanej zbiórki na cele charytatywne. Dzień przed galą 26 kwietnia, w piatek, w Galerii Malta odbędzie się oficjalne ważenie i dobieranie uczestników – wspólnie zagrzejmy ich do walki!

 

W VII edycji Biznes Boxing Polska udział wezmą tzw. „białe kołnierzyki”, czyli biznesmeni, prawnicy, managerowie, lekarze, którzy po 8 tygodniach przygotowań i wyrzeczeń, zawalczą na ringu w 3 rundach. W tym roku w White Collar Boxing po raz pierwszy odbędą się również walki kobiet.

 

W walkach nie chodzi wyłącznie rywalizację i wygraną, liczy się też chęć niesienia pomocy, przyjaźń i szacunek. Dlatego tak ważny jest dobór przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć zawodnikom. Ta emocjonująca część odbędzie się w najbliższy piątek w godz. 18:00 – 20:00 w hallu głównym Galerii Malta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kibicować zawodnikom i zrobić sobie wspólnie zdjęcie na ściance.

 

ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY!

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

facebook