Walentynkowy kogel-mogel w Galerii Malta - 16/02 (sobota)

Walentynkowy kogel-mogel w Galerii Malta - 16/02 (sobota)

Nadchodzące Walentynki to okazja do spędzenia czasu w pysznej i pełnej niespodzianek atmosferze Galerii Malta. W sobotę, 16 lutego, w godzinach 11:00-18:00, kulinarny wirtuoz Mateusz Gessler oraz Nikodem Rozbicki – gwiazda 3. części kultowej komedii romantycznej, rozgrzeją serca wszystkich gości galerii. Będzie wspólne gotowanie walentynkowych potraw, konkurs z nagrodą główną – romantycznym wyjazdem do Paryża, wyjazdami do spa oraz wiele innych atrakcji!

 

Od godziny 11.00 Mateusz Gessler oraz Nikodem Rozbicki będą szykować walentynkowe menu. Wspólne gotowanie rozpocznie się od walentynkowej przekąski, aby przejść przez dania główne. Na koniec prowadzący zaproszą na wielki finał. O godzinie 17.00 wspólnie przygotują miłosny deser, nawiązujący do święta zakochanych – będzie to Floating Island, oczywiście na bazie kogla-mogla – jak zdradzają prowadzący. 

 

Widzowie pokazów będą mogli poznać gwiazdy osobiście i zrobić sobie wspólne zdjęcia w specjalnie przygotowanym atelier. 

 

Ponadto na wszystkich, którzy odwiedzą w sobotę Galerię Malta, czekać będzie cała moc walentynkowych atrakcji. Warto wziąć udział w konkursie, w którym nagroda główna to romantyczna wycieczka do uwielbianego przez wszystkich zakochanych Paryża. Na finałowe pary czekają też inne atrakcyjne nagrody, takie jak luksusowy weekend w SPA oraz ekskluzywne zabiegi relaksacyjne w Poznaniu. Żeby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się na Facebooku Galerii. Regulamin konkursu do pobrania tutaj.


Samotni będą mogli skorzystać ze speed datingu. Na randki będzie się można zapisać się na stronie www.randkazpoznaniem.pl lub podczas trwania wydarzenia, a szybkie spotkanie będą się odbywały w kawiarni na terenie Galerii Malta.

 

A Ci, którzy zechcą umilić sobie walentynkową sobotę zakupami – będą gratyfikowani biletami do kina za zakupy za min. 200 PLN. Regulamin akcji do pobrania tutaj.

 

Galeria pamięta także o najmłodszych gości centrum – dzieci otrzymają walentynkowe balony.

 

Zapraszamy będzie się działo! Wstęp wolny.

facebook