Szkoła Akrobatyki

Szkoła Akrobatyki

POKAZY SZKOŁY AKROBATYKI

21 – 22 sierpnia i 28 – 30 sierpnia

godz. 12:00 – 18:00

Strefa Chillout przed Galerią Malta

 

Serdecznie zapraszamy na pokazy naszej Szkoły Akrobatyki!

W dniach 21–22 sierpnia i 28–30 sierpnia w godz. 12:00 – 18:00, w Strefie Chillout będą odbywały się warsztaty i pokazy akrobatyki, akrobatyki powietrznej oraz akrobatyki cyrku.

Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich miłośników ruchu i aktywności na świeżym powietrzu.

  

POZNAJ MOC SWOICH MOŻLIWOŚCI I DAJ PONIEŚĆ SIĘ PASJI!

Szkoła Akrobatyki założona przez Tomasza Rodaka, założyciela Teatru z Głową w Chmurach, powstała dzięki zamiłowaniu i pasji do akrobatyki gimnastycznej, akrobatyki powietrznej oraz sztuk cyrkowych. Nasi instruktorzy profesjonalnie wprowadzają dzieci i młodzież w świat akrobatyki oraz sztuki nowego cyrku – dziedziny bardzo uznanej na Zachodzie, a dopiero rozwijającej się w naszym kraju. Sztuka nowego cyrku daje ogromne możliwości rozwojowe, dając poczucie wyjątkowości, a przede wszystkim ogromną radość i satysfakcję.

Szkoła Akrobatyki to jedyne takie miejsce w Poznaniu, gdzie uczestnicy pod okiem instruktorów i trenerów bezpiecznie mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Specjalnie przystosowana sala, wyposażona w profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt akrobatyczny, umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie.

Prowadzimy zajęcia z akrobatyki sportowej, akrobatyki powietrznej, trampoliny, żonglerki oraz zajęcia cyrkowo-teatralne.

facebook