Szkoła Akrobatyki

Branża: Dla dzieci

POZNAJ MOC SWOICH MOŻLIWOŚCI I DAJ PONIEŚĆ SIĘ PASJI!

Zapraszamy Państwa serdecznie na zajęcia akrobatyczne i cyrkowe Szkoły Akrobatyki! Zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby w poznańskiej Galerii Malta, gdzie na naszych uczniów czeka świeżo wyremontowana sala z nowoczesnym sprzętem.

Szkoła Akrobatyki założona przez Tomasza Rodaka, założyciela Teatru z Głową w Chmurach, powstała dzięki zamiłowaniu i pasji do akrobatyki gimnastycznej, akrobatyki powietrznej oraz sztuk cyrkowych. Nasi instruktorzy profesjonalnie wprowadzają dzieci i młodzież w świat akrobatyki oraz sztuki nowego cyrku – dziedziny bardzo uznanej na Zachodzie, a dopiero rozwijającej się w naszym kraju. Sztuka nowego cyrku daje ogromne możliwości rozwojowe, dając poczucie wyjątkowości, a przede wszystkim ogromną radość i satysfakcję.

Szkoła Akrobatyki to jedyne takie miejsce w Poznaniu, gdzie uczestnicy pod okiem instruktorów i trenerów bezpiecznie mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Specjalnie przystosowana sala, wyposażona w profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt akrobatyczny, umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie.

Prowadzimy zajęcia z akrobatyki sportowej, akrobatyki powietrznej, trampoliny, żonglerki oraz zajęcia cyrkowo-teatralne.

facebook