ŚWIĘTA W GALERII MALTA

ŚWIĘTA W GALERII MALTA

Grudzień w Galerii Malta będzie obfitował w wiele atrakcji. Do Galerii zawita sam Święty Mikołaj. Dzieci będą mogły zdradzić mu swoje najskrytsze pragnienia i zrobić sobie z nim zdjęcie. Otrzymają od niego także słodki upominek. Świętego Mikołaja będzie można spotkać codziennie od 1 do 23 grudnia. Wraz z uroczą śnieżynką umili on dzieciom oraz rodzicom czas spędzony podczas świątecznych zakupów. Domek Świętego Mikołaja będzie czekał na odwiedzających, w godzinach 11.00-19.00, tuż przy fontannie, na poziomie 0. Zapraszamy, do tego magicznego miejsca, aby poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkaj się z Mikołajem!

W każdą przedświąteczną sobotę grudnia zapraszamy także do skorzystania z warsztatów świątecznych dla dzieci. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby samodzielnie wykonać drobny upominek dla najbliższych. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie i na niejednej buzi zagości szeroki uśmiech. 1 grudnia warsztatowe stoły zaścielą się czerwonymi świątecznymi skarpetami. Do dyspozycji dzieci będzie cała masa kolorowych cekinów, tasiemek
i pomponów, a skończone dzieła najpiękniej przyozdobią domowe kominki. 8 grudnia to prawdziwe święto dla łasuchów. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał szansę własnoręcznie wykonać słodkiego, kolorowego lizaka, a przy okazji przypatrzeć się sztuce cukierników. 15 grudnia wypiekane na miejscu pyszne, korzenne pierniczki będą doskonałym dopełnieniem dnia spędzonego na zakupach. Dodatkowo każdy pierniczek będzie można ozdobić wedle własnego uznania. Na stołach nie zabraknie kolorowych posypek, masy cukrowej i lukrów. Serię warsztatową zakończymy 22 grudnia warsztatami świątecznych dekoracji. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Nasza obsługa będzie na Państwa czekała w godzinach 11.00-19.00.

 

- 1.12.2018 godz. 11.00-19.00 Skarpetkowe Szaleństwo – Warsztaty zdobienia świątecznych skarpet

- 8.12.2018 godz. 11.00-19.00 Słodka fabryka elfów – Warsztaty tworzenia lizaków

- 15.12.2018 godz. 11.00-19.00 Piernikowe smaki – Warsztaty zdobienia pierników

- 22.12.2018 godz. 11.00-19.00 Świąteczne ozdoby Rudolfa – Warsztaty dekoracji świątecznych

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i spotkajmy się na warsztatach!

 

Łyk świątecznej atmosfery będzie można wypić z bożonarodzeniowego kubka. Trzy wyjątkowe świąteczne wzory kubków czekają na klientów Malty w dniach: 1-2.12, 7-8.12, 15-16.12, 22-23.12. Aby odebrać jeden z trzech kubków wystarczy zrobić zakupy na kwotę min. 100 złotych udokumentowaną na jednym paragonie fiskalnym oraz zgłosić się z nim do stanowiska obsługi akcji na poziomie 0, czynnego w godzinach 11.00-19.00. Kubek z świąteczną grafiką jest idealnym upominkiem i zwieńczeniem zakupowego szaleństwa.

 

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających Galerię Malta w grudniu będzie Bożonarodzeniowy Jarmark, czynny od 1 do 23 grudnia, w godzinach otwarcia Galerii. Piękne, przyozdobione domki wprowadzą magiczny klimat i będą szansą na zakupienie lokalnych, własnoręcznie robionych przetworów i ozdób. 

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Regulamin świątecznej akcji prosprzedażowej.

facebook