Styczniowe show z rybką MiniMini w Multikinie

Styczniowe show z rybką MiniMini w Multikinie

Jeśli w nowym roku szukacie ciekawych pomysłów na rodzinne spędzanie czasu – mamy dla Was świetną wiadomość. Kultowa bohaterka stacji MiniMini+ przedłuża świętowanie swoich urodzin! W wyjątkowym interaktywnym show „Urodziny rybki MiniMini” będziecie mogli wziąć udział również w styczniu. W wybranych Multikinach odbędą się nowatorskie pokazy dla najmłodszych, w ramach których – dzięki stworzonej przez firmę Verne Vision technologii Anivatar – mali widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości i porozmawiać na żywo z bohaterką z ekranu – Rybką MiniMini. 

 

Podczas unikatowego show dzieci poznają m. in. różnorodne tradycje urodzinowe i zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania skrywających się pod wodą figur geometrycznych. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie, a technologia Anivatar™ pozwala na animowanie i dubbingowanie Rybki MiniMini na żywo.

 

Pokazy z serii „KinoMagica” to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który nie tylko, bawiąc uczy, ale także dostarcza przy tym niezapomnianych emocji. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazów jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+. 

 

Zapraszamy!

19 stycznia, godz. 11:00: Multikino Poznań Malta

 

Bilety 

 

Ceny biletów:

Bilet normalny: 35 zł

Bilet ulgowy: 29 zł

Bilet z kartą Rodzina do Kina (dorośli i dzieci): 29 zł 

 

Bilety w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

facebook