STREFA CHILLOUT W GALERII MALTA – 18.05-31.08

STREFA CHILLOUT W GALERII MALTA – 18.05-31.08

W sobotę 18 maja Galeria Malta zamieni się w strefę relaksu i wypoczynku. Będzie to doskonała propozycja dla tych, którzy popołudniowy spacer wzdłuż Jeziora Maltańskiego, będą chcieli uwieńczyć odpoczynkiem na leżakach, hamakach, przy dźwiękach muzyki i ulubionym posiłku czy drinku. Dla wszystkich odwiedzających centrum powstanie strefa chillout, zlokalizowana przed Galerią. W ciągu dnia będzie można skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji i zabaw, spędzając tym samym czas bardziej lub mniej aktywnie, czyli zwyczajnie odpoczywając. Nie zabraknie także smacznych potraw oraz propozycji animacji dla najmłodszych – podczas gdy rodzice będą relaksować się w gronie znajomych lub wspólnie z nimi próbować dań oferowanych przez foodtrucki, ich dzieci – pod opieką animatorów – będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych czy eko warsztatach.  

 

W Letniej Strefie Galerii Malta pojawią się również opcje dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy po całym tygodniu w biurze, chcieliby zaktywizować się na świeżym powietrzu. Do wyboru będą gry zespołowe – tenis stołowy, badminton czy koszykówka, a także niezwykle popularna w ostatnich latach joga – jednak w niecodziennym wydaniu, tylko dla osób pełnoletnich – czyli Beer Joga! Ten nowy rodzaj gimnastyki wywodzącej się z Indii, charakteryzuje łączenie przyjemnego – czyli picia piwa – z pożytecznym – czyli ćwiczeń dla rozluźnienia ciała i pozbycia się stresu. Niecodzienną propozycją będzie też skimboard, sport, który polega na ślizganiu się po wodzie. Zapraszamy do Info Punktu na parterze galerii, w celu wypożyczenia sprzętu sportowego do samodzielnej gry.

 

Taneczna muzyka i DJ-skie sety idealnie uzupełnią letnie popołudnia i wieczory z przyjaciółmi w strefie chillout Malty, wprowadzając poznaniaków w imprezowo-weekendowy klimat. Do wyboru także opcja spokojniejsza, czyli kino letnie pod chmurką – idealna propozycja na relaksujący wieczór lub romantyczną randkę.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 

Regulamin korzystania ze strefy chillout w Galerii Malta

Regulamin wypożyczania sprzętu sportowego do samodzielnej gry.

Harmonogram atrakcji.

facebook