„Spider-Man Uniwersum” w Galerii Malta

„Spider-Man Uniwersum” w Galerii Malta

Już w sobotę, 3 listopada Galeria Malta zamieni się w wielką strefę zabaw pod znakiem ulubionego bohatera ze świata fantasy - Spider-Mana. Pokój Amesa, iluzje 3D, dmuchana ścianka wspinaczkowa i szkółka rysowania komiksów to tylko niektóre atrakcje dla najmłodszych, jakie pojawią się w Galerii Malta. 

 

Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią – nie ma chyba nikogo, kto nie chciałby chociaż na moment przenieść się do ich świata, w którym dobro zawsze zwycięża ze złem, a ekscytujące przygody przeplatają się z wykorzystywaniem na co dzień nadprzyrodzonych mocy. Na małych i nieco większych miłośników Spider-Mana czeka niesamowita zabawa.

 

W godz. 11:00 - 18:00 w Galerii Malta pojawią się animatorzy i liczne atrakcje, które przeniosą każdego do wyjątkowego świata, w którym wszystko jest możliwe. 

 

W programie m.in.: 

- STREFA HASBRO: zabawki Hasbro, TV WALL, konkursy z filmowymi nagrodami,

- STREFA LEGO: zabawki LEGO, 

- STREFA ZABAW SUPERBOHATERA: dmuchana ścianka wspinaczkowa, Pokój Amesa – niezwykłe pomieszczenie, w którym dzięki układowi ścian otrzymujemy złudzenie optyczne (złudzenie różnicy wielkości ludzi i przedmiotów) oraz iluzje 3D,

- STREFA KOMIKSU: szkółka rysowania komiksów, malowanie twarzy. 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

ZAPRASZAMY!

facebook