SPAR

Branża: Artykuły spożywcze
Godziny otwarcia:

PON-PT: 900 - 2200
SOB: 900 - 2200
ND: 1000 - 1800 (w każdą niedzielę)

U podstaw wartości, którymi się kierujemy jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi.

Zapraszamy na zakupy najwyższej jakości wędlin, mięsa oraz serów. U nas kupisz zawsze świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu, pachnące pieczywo, gotowe dania garmażeryjne, cukiernicze oraz produkty bio i naturalne. Bogaty asortyment obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata.

U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi. Zapraszamy na zakupy najwyższej jakości wędlin, mięsa oraz serów. W SPAR kupisz zawsze świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu, pachnące pieczywo, gotowe dania garmażeryjne, cukiernicze.

Sklepy SPAR słyną z szerokiego asortymentu produktów bio, naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Szczególnie polecamy produkty marki SPAR Natural, m.in. krem czekoladowy bez zawartości oleju palmowego, ulepszaczy i stabilizatorów. Bogaty asortyment obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata.

facebook