OLSEN

Branża: Moda damska

Najnowsze trendy + niezawodna jakość

Olsen, czyli modna para. Kolekcje Olsen to dzieło włoskiego pochodzenia projektanta Lorenzo Cassisa, który pracował wcześniej dla takich marek jak: Gianfranco Ferre, Guy Laroche , s.Oliver i More&More. Dzięki wyczuciu trendów i nowoczesnej stylistyki powstają kolekcje, dla których inspiracją były światowe wybiegi, a mottem przewodnim – nowoczesność, atrakcyjność i pewność siebie- wszystko to, co Olsen pragnie przekazać klientkom z każdym zakupionym produktem.

Olsen to marka dla optymistek ceniących wysoką jakość, nienaganne wykonanie i wygodę noszenia. Kobieta Olsen kocha życie, myśli pozytywnie, jest otwarta na świat. Ceni sobie zarówno nowoczesność, jak i klasykę.

Nasza oferta nie jest masowa, produkty kierowane są do kobiet dla których bardzo istotna jest jakość. Dlatego tak mocno kierujemy się wyborem szlachetnych materiałów i tak olbrzymią rolę przykładamy do właściwego wykonania. Sercem każdej kolekcji są dzianiny, doświadczenie, jakie zdobyliśmy w tej dziedzinie, pozwala nam zaoferować klientkom produkty najwyższej jakości.

Kolekcje Olsen są piękne, barwne i niezwykle kobiece i co istotne, w szerokiej rozmiarówce, od 34 do 48!

facebook