Nowe sklepy w Galerii Malta!

Nowe sklepy w Galerii Malta!

Jak zostać akrobatą, albo odkryć w sobie duszę detektywa? Najlepiej odwiedzając Galerię Malta już we wrześniu. Wraz z początkiem roku szkolnego centrum otwiera zarówno sklepy odzieżowe, jak i miejsca związane z urodą, gastronomią, sportem i rekreacją. W tym szkołę akrobatyki i kompleks escape roomów, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w Poznaniu w przestrzeni galerii handlowej.

 

Jak wiadomo jesienią zaczyna się szkoła, ale może prócz nauki tabliczki mnożenia czy alfabetu, w tym roku wziąć lekcje akrobatyki? Miłośnicy gimnastycznych wygibasów będą mogli skorzystać z oferty szkoły „Z Głową w chmurach”, która we wrześniu pojawi się  w poznańskiej Galerii Malta. Fani relaksu połączonego z nutką adrenaliny będą mogli wybrać się do kompleksu Escape Room’ów Malta Squash. Obie usługi po raz pierwszy pojawią się w stolicy Wielkopolski, w przestrzeni galerii handlowej.

 

To oczywiście nie koniec nowości. Głodnych egzotycznych smaków ugości Chopstix – znana na wyspach brytyjskich restauracja z daniami kuchni orientalnej. W Galerii Malta otwiera się również pierwszy w Polsce sklep stacjonarny NeoNali z bogatą ofertą lakierów hybrydowych i akcesoriów do manicure (dotychczas obecny tylko jako stoiska).

 

Nowością będzie także sklep przedstawiciela marki MORGAN i NAF NAF posiadający w swoim portfolio m.in. takie marki jak Sinequanone, Siste’s, Lauren Vidal, Le Phare de la Baleine. Do oferty modowej Galerii Malta dołączy również Sizeer i Lee Cooper – sklepy z modnym obuwiem oraz odzieżą jeansową. 

facebook