NEW YORKER

Branża: Moda

 

New Yorker należy do przodujących przedsiębiorstw w sektorze mody młodzieżowej w Europie. Od otwarcia pierwszej filii we Flensburgu na terenie północnych Niemiec w 1971 roku New Yorker stale sięrozwija. Aktualnie New Yorker posiada ponad 900 filii w ponad 30 krajach.

Asortyment firmy tworząmarki własne, do których należą:

  • Fishbone i Fishbone Sister - marki, które przemawiająw szczególności do ludzi młodych, pragnących podkreślićswoją osobowość poprzez styl    Streetwear. Fishbone fascynuje sportowymi, barwnymi i wygodnymi ubraniami dla młodych mężczyzn, natomiast Fishbone Sister oferuje linię, która z jednej strony stawia na sportowy design, z drugiej natomiast na fason podkreślający piękno kobiecego ciała.
  • Amisu i Smog - Amisu jest kolekcją przeznaczoną dla kobiet świadomych najnowszych trendów, lubiących wyróżniać się poprzez kobiece i stylowe ubrania. Linia Smog proponuje natomiast  mężczyznom zarówno elegancję,  jak również elementy stylu Streetwear, który wyróżnia się prostym i modnym krojem preferowanym przez mężczyzn. Charakterystyczne dla kolekcji Amisu i Smog są styl Casual i moda jeansowa.
  • Censored - wśród elementów tej marki z pewnością należy wymienić romantyczne biustonosze, uwodzicielskie gorsety i zwiewne nocne koszulki, jak również sportowe hipstery.
  • Swimmwear - to linia strojów kąpielowych uzupełniona bogatym wachlarzem dodatków takich jak perły, cekiny czy błyszczące kamienie.
  • Accessories - to szeroka gama różnorodnych dodatków, która idealnie uzupełni każdy strój.
facebook