Turniej esportowy w Galerii Malta

Turniej esportowy w Galerii Malta

W weekend 17-18 lutego 2018 r. Galeria Malta stanie się prawdziwą mekką graczy komputerowych. Do Poznania zawitają gwiazdy esportu, popularni youtuberzy oraz miłośnicy gier CS:GO i FIFA 18. Wszystko w ramach turnieju Malta eSport Masters 2018.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/event_MEM2018

 

Szacuje się, że na świecie około 1,5 miliarda ludzi gra w gry komputerowe. Esport to zjawisko niezwykle popularne polegające na rywalizacji pomiędzy graczami w sieci. Do najbardziej znanych gier należą Dota 2, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive.

 

I to właśnie w tą ostatnią kultową już grę rywalizować będą uczestnicy #MEM2018. Nie zabraknie także innych atrakcji jak turniej FIFA 18* dla amatorów, strefa chilloutu czy spotkania ze znanymi youtuberami.

 

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz kiedy Galeria Malta otwiera się na graczy. We wrześniu ubiegłego roku fani mieli okazję zgłębić tajniki gry Mincecraft oraz spotkać się MariąMagdąMoniką, autorką największego kanału gameingowego prowadzonego przez kobietę.

 

Rywalizacja na najwyższym poziomie

 

W turnieju zobaczymy czołowe polskie zespoły:

 

Izako Boars,

Pompa Team,

Pride,

- SEAL Esports.

 

Zawodnicy, którzy przyjadą do Galerii Malta to prawdziwi profesjonaliści reprezentujący Polskę na wielu międzynarodowych zawodach.

 

Szansę na rywalizację z najlepszymi miały także mniej znane drużyny. Dodatkowe miejsce w turnieju przewidziane było dla zwycięzcy wcześniejszych kwalifikacji, które odbyły się online w weekend poprzedzający wydarzenie. Więcej na temat kwalifikacji przeczytasz tutaj.

 

Pierwszy dzień turnieju rozpocznie się sobotę 17 lutego o 12:00 i potrwa do godziny 20:00. Finały zostaną rozegrane w niedzielę 18 stycznia od 12:30. Wręczenie nagród odbędzie się na zakończenie weekendu o godzinie 20:00.

 

Strefa CS:GO znajdować się będzie na poziomie 0 (obok Reserved). Regulamin turnieju dostępny jest tutaj.

 

Gwiazdy esportu oraz turniej FIFA 18 w zasięgu ręki

 

Wydarzenia będzie nie tylko świetną okazję, aby zobaczyć w akcji czołowych zawodników, ale także poznać i porozmawiać z popularnymi komentatorami i youtuberami z branży esportowej. Do Galerii Malta zawitają m.in.:

 

Łukasz “prawus” Ganczewski,

IsAmUxPompa,

Brunecia,

Krzysiek "KXN" Szymczak,

Staszek "Tips" Wiertelak.

 

Dla lubiących rywalizację, niedziela będzie doskonałą okazją do sprawdzenia się w grę FIFA 18. W zawodach będzie mogło wystąpić aż 96 osób.

 

Zapisy na turniej odbywać się będą w sobotę w “Strefie Chillout” (poziom 2 obok Pizzy Hut) podczas trwania imprezy w dniach 17.02 w godzinach 11.00-20.00 oraz 18.02 w godzinach 11.00-13.30. Regulamin turnieju dostępny jest tutaj.

 

W przerwach pomiędzy rozgrywkami stanowiska do grania oraz inne atrakcje będą dostępne dla kibiców.

 

Łączna pula nagród w turniejach wynosi 20 tysięcy złotych. Sponsorami Malta eSport Masters 2018 jest: Galeria Malta i Media Expert. Patroni medialni to Radio ESKA, Radio Afera i GoodGame League.

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania:

- Strefa CS:GO (poziom 0 obok Reserved)

- Strefa Chillout (poziom 2 obok Pizza Hut)

 

Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na żywo w internecie na Twitch.TV na kanale GoodGame League.


*This tournament is not affiliated with the EA SPORTS FIFA 18 Global Series or sponsored by Electronic Arts Inc. or its licensor(s)

facebook