MARATON OBECNOŚCI już 11 czerwca w MULTIKINIE!

MARATON OBECNOŚCI już 11 czerwca w MULTIKINIE!

NMF: MARATON OBECNOŚCI już 11 czerwca w MULTIKINIE!

 

Gotowi na nieco strachu w sam raz przed wakacjami? Chociaż "nieco" to mało powiedziane - seria "Obecność" jest potwornie przerażająca! Tylko widzowie ze stalowymi nerwami przetrwają bez szwanku MARATON "OBECNOŚCI" w Multikinie. Już 11 czerwca zapraszamy wszystkich maniaków horrorów na noc strachu wraz z najsłynniejszą serią filmów grozy ostatnich lat.

 

Zagramy dla Was:

"Obecność", czyli film, który zapoczątkował najsłynniejsze uniwersum kinowego strachu, położył podwaliny pod serię "Annabelle" oraz zapoznał nas z Warrenami, rodziną równie mocno wierzącą, co walczącą z paranormalnymi straszydłami.

* "Obecność 2", czyli świetną kontynuację, w której pojawiają się między innymi demon Valak znany z "Zakonnicy" oraz Złowrogi Pan - to straszydło wkrótce doczeka się swojego solowego filmu!

* PREMIEROWO "Obecność 3: Na rozkaz diabła", czyli najnowszą część sagi horroru. Przerażające morderstwo, nieznane moce i obietnica najlepszych scen grozy od lat. Jesteście gotowi?

 

*** Więcej informacji ***

https://www.multikino.pl

 

NMF: MARATON OBECNOŚĆ odbędzie się 11 czerwca (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinach w Polsce (z wyłączeniem Multikina Stary Browar, Sopot, Młociny i Pruszków).

 

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

 

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

- brak możliwości rezerwacji biletów,

- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 4.06.2021

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

- w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie prowadzimy „wielkiej dolewki”.

- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

 

  • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

 

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu. 

 

 

facebook