Kraina Cudów w Galerii Malta! 28/04

Kraina Cudów w Galerii Malta! 28/04

Kinowa premiera niezwykłej bajki „Kraina Cudów” już w maju. A 28 kwietnia w Galerii Malta wszystkie dzieci będą mogły poznać smak fascynujących przygód głównej bohaterki June, biorąc udział w prawdziwej Magicznej Krainie Cudów!
W programie muzyczne show oraz lunapark!

 

28 kwietnia w niedzielę Galeria Malta zamieni się w Krainę Cudów. Od godziny 11:00 do 18:00 wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w muzycznym show, pełnym kolorów, magii i humoru. W trakcie przedstawienia dzieci zostaną zabrane do świata wyobraźni, gdzie będą mogły się przekonać, że we własne marzenia warto wierzyć, a prawdziwe cuda się zdarzają. Wspólnie z postaciami z bajki „Kraina Cudów” dzieci będą śpiewać piosenki i ćwiczyć synchroniczne układy taneczne na scenie. Dodatkowo odbędą się pokazy sztuczek magicznych. Każde dziecko poczuje się, jakby występowało w bajce.

 

Po niezwykłym spektaklu najmłodsi będą mogli przenieść się do strefy Lunaparku. Tu czekają prawdziwe emocje jak w najlepszym wesołym miasteczku! Będzie można skorzystać z wirtualnego rollercoastera, który zabierze chętnych na pełną wrażeń przejażdżkę górską kolejką! Dodatkowo, każde dziecko będzie mogło zbudować własne wesołe miasteczko, korzystając z klocków Playmobil. W dowolnym momencie będzie też można wskoczyć do basenu pełnego kolorowych piłek.

 

Niezwykłe chwile w Krainie Cudów będzie można uwiecznić, wykonując pamiątkowe zdjęcia z misiem Boomerem w przestrzennym standzie, imitującym wagonik kolejki.

 

Dodatkowo, na małych gości czeka kolorowa wata cukrowa i malowanie buziek.

 

Weź udział w konkursie i wygraj bilety do Parku Rozrywki Energylandia. Regulamin konkursu dostępny na stronie.

 

ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY!

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

facebook