Kinowe premiery w Multikinie

Kinowe premiery w Multikinie

Już 14 grudnia film „Wonka” premierowo w Multikinie!

                                                                                                                                                    

14 grudnia w kinach sieci Multikino premierę ma film familijny „Wonka”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

„Wonka” - film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Udowadnia zarazem, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. A jeśli przy łucie szczęścia spotka się Willy'ego Wonkę, wszystko jest możliwe. Pokazy przedpremierowe odbędą się 8, 9 i 10 grudnia, a na stałe do repertuaru film wejdzie 14 grudnia.

 

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

 

 

Już dziś kupisz bilety na film „Aquaman i zaginione królestwo” w Multikinie!

                                                                                                                                                    

Już dziś kupisz bilety do Multikina na film „Aquaman i zaginione królestwo”, który wejdzie do kin 21 grudnia. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

Jeden król poprowadzi wszystkich. „AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO” w kinach od 21 grudnia. Reżyser James Wan i sam Aquaman - Jason Momoa – oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów pt. „Aquaman i zaginione królestwo”. Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

 

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na czwartek 21 grudnia i weekend premierowy od 22 do 25 grudnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronęwww.multikino.pl oraz aplikację.

 

Zobacz „Sok z żuka” na wielkim ekranie Multikina

 

21 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć „Sok z żuka” z 1988 roku.

 

Kultowy film „Sok z żuka” powraca na kinowe ekrany! Co ma zrobić para sympatycznych, kochających spokój duchów, kiedy ich dom w Nowej Anglii zostaje zajęty przez młodych nowojorczyków? „Wezwijmy tego Beetlejuice" - decydują. Tak więc kontaktują się z niezależnym pośmiertnym bio-egzorcystą, aby wystraszyć rodzinę. I każdy dostaje więcej niż mógłby się spodziewać. W rolach głównych widzowie zobaczą: Aleca Baldwina, Geenę Davis, Michaela Keatona, Winonę Ryder oraz Jeffrey’a Jonesa.

 

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

 

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Chłopców z ferajny” (28.12).

 

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

facebook