HOCKI KLOCKI

Branża: Dla dzieci

Działamy na polskim rynku już od 2002 roku. Jesteśmy dystrybutorem zabawek edukacyjnych z całego świata.

Ideą powstania firmy było przede wszystkim pokazanie rodzicom, pedagogom, opiekunom jak łatwe może być za pomocą odpowiednio dobranych zabawek stymulowanie rozwoju dziecka. Nie oferujemy zabawek, które służą wyłącznie do zabawy. Każda nasza zabawka, wspiera rozwój określonych umiejętności dziecka, w zgodzie z jego wiekiem rozwojowym i naturalnymi predyspozycjami.

Przez cały czas poszukujemy na całym świecie ciekawych producentów i dystrybutorów zabawek, których sensem jest rozwijać i uczyć. Uczestniczymy w różnego rodzaju światowych targach i kongresach.

Sprowadziliśmy na polski rynek najbardziej znane marki wśród zabawek edukacyjnych. Wszystkie nasze zabawki zdobyły już zaufanie i renomę przedszkoli, szkół oraz indywidualnych rodziców na świecie i w Polsce. Każdy z produktów, który oferujemy dla maluchów ma wszystkie europejskie atesty i normy i jest wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Jest to szczególnie ważne, ze względu na bezpieczeństwo dzieci w trakcie zabawy.

Nasi konsultanci ds. sprzedaży są doskonale wyszkoleni w zakresie kolejnych faz rozwoju dzieci, doradzają jak wykorzystać zabawki do tego by podczas zabawy rozwijać poszczególne umiejętności naszych dzieci.

Każde dziecko jest innym człowiekiem.

Do nas dorosłych należy odkryć przed nimi świat, pomagać im się rozwijać, dostrzegać talenty. Z tego właśnie powodu uważamy, że istotne jest abyśmy dokonywali świadomego wyboru podczas zakupu zabawki.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego dla nas i dla naszej firmy Hocki Klocki ważne jest każde dziecko.

Dzieci są naszymi klientami i najlepszymi recenzentami dlatego ciągle rozwijamy się, szukamy nowych propozycji na całym świecie, tak by można było podarować im godne zaufania zabawki.

Zapraszamy do sklepu Hocki Klocki

facebook