GATTA

Branża: Bielizna


GATTA jest czołowym producentem wyrobów pończoszniczych w Polsce, posiadającym jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Siedziba firmy . Marka GATTA jest niekwestionowanym liderem we wprowadzaniu innowacji produktowych i technologicznych.
Najważniejsze grupy produktowe obejmują:

  • rajstopy damskie,
  • bieliznę, odzież bezszwową i termoaktywną,
  • rajstopy dziecięce.

Wszystkie oferowane produkty projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, a nowe kolekcje prezentowane są każdego roku w dwóch kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima.
Spółka prowadzi swoją działalność z poszanowaniem najwyższych standardów jakości.
W swoim działaniu firma kieruje się zasadami zawartymi w ISO 9001:2000, a jej głównym celem jest tworzenie produktów nowoczesnych, modnych i bezpiecznych. Z tego względu wszystkie wyroby poddawane są certyfikacji. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty: Oeko-Tex, certyfikaty rosyjskie oraz ukraińskie.
W ciągu 20 lat działalności firma nagradzana była także wielokrotnie Złotym Laurem Konsumenta, jednym z najbardziej cenionych wyróżnień na rynku polskim a przyznawanym przez samych konsumentów dla najlepszych i najchętniej kupowanych produktów.
Świat mody przez duże M to obszar na którym Gatta z powodzeniem konkuruje ze znanymi polskimi i europejskimi markami.
To efekt tworzenia produktów przy doskonałym wyczuciu potrzeb kobiet oraz reagowania na trendy i ciągłego doskonalenia jakości.

www.gatta.pl
 

facebook