Chcesz kontrolować swoje rachunki na gorąco?

Chcesz kontrolować swoje rachunki na gorąco?

Sprawdź Enea Smart - Pakiet Ogrzewanie od Enei – to zestaw do zadań specjalnych!

 

Rozwiązanie to pozwoli Ci zadbać o idealną temperaturę w Twoim domu. Dzięki temu zapewnisz swojej rodzinie komfortowe warunki i będziesz łatwiej kontrolować koszty ogrzewania, dbając o środowisko!


Przełącz się na inteligentny dom z Enea Smart

Podpisz nową umowę na prąd z Enea Smart i zyskaj gwarantowaną cenę prądu oraz pakiet inteligentnych rozwiązań, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

 

- Otrzymasz gwarantowaną cenę prądu na okres 36 miesięcy

- Masz możliwość wyboru jednego z czterech specjalnie przygotowanych pakietów z inteligentnymi rozwiązaniami dla Twojego domu

- Podłączasz… i masz pełną kontrolę. Sprawdzaj aktualny stan urządzeń i zarządzań mieszkaniem z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu, by upewnić się, że w Twoim domu wszystko jest w porządku.

 

Zobacz dodatkowe zalety Enea Smart – Pakiet Ogrzewanie

 

1. Harmonogramy dostosowane do poszczególnych pomieszczeń zapewnią Ci komfort poprzez temperaturę dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

2. Tryb wakacyjny pozwoli systemowi dostosować się do warunków i uniknąć zbędnych kosztów. Możesz go włączyć jednym dotknięciem w aplikacji z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu.

3. Głowica Termostatyczna uruchomi ogrzewanie, kiedy tego potrzebujesz, np. w drodze z pracy do domu. Funkcja lokalizacji użytkownika za pomocą GPS pozwoli podnieść temperaturę w Twoim domu, kiedy będziesz w pobliżu.

 

Już dziś wybierz Enea Smart - Pakiet Ogrzewanie i łatwiej kontroluj koszty ogrzewania, dbając o środowisko!

 

Szczegóły oferty i regulamin na stronie enea.pl/smart

facebook