Candle World

Branża: Zdrowie i uroda

 

Candle World to najlepsze świece zapachowe z całego świata.

Czy wiesz, że zapach może całkowicie odmienić Twoje życie? Dzięki zaletom terapii zapachem już dziś możesz przywołać wspomnienia lub stworzyć nowe każdego dnia. W Candle World dbamy o Ciebie i Twój dom, oferując Ci najlepsze świece zapachowe światowych marek.
Idea, która jest nam bliska od samego początku, to powrót do natury, dlatego w naszej ofercie znajdziesz naturalne świece zapachowe, w tym świece sojowe, kokosowe, wegańskie i wegetariańskie. Oferujemy największy wybór świec zapachowych w Polsce. Więcej informacji znajdziesz na candleworld.com.pl

Zapach w domu to najlepszy sposób na rodzinne spędzanie czasu

Lubisz spędzać czas z bliskimi w przyjemnej atmosferze? Koniecznie dodaj do swojego wnętrza wyjątkowy zapach. Możesz to zrobić z naszą pomocą dzięki aromatycznym świecom zapachowym, patyczkom zapachowym, woskom zapachowym lub zapachom do tkanin. W naszej ofercie znajdziesz też zapachy do samochodu czy szafy, a także lampy do aromaterapii, olejki eteryczne i naturalne oraz przydatne akcesoria, dzięki czemu Twój dom będzie przytulny każdego dnia.

Instagram:
https://instagram.com/candleworldpolska

Facebook:
https://facebook.com/candleworldpolska

Pinterest:
https://pinterest.com/candleworldpolska

facebook