ART & FUN

Branża: InneDla dzieciSport i rozrywka

ART & FUN to przestrzeń, w której malujemy dla przyjemności i odkrywamy własne artystyczne talenty. U nas każdy, bez względu na wiek i umiejętności, może być artystą! Zapraszamy na artystyczne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Na zajęciach dla dzieci i młodzieży rozwijamy umiejętności plastyczne i kreatywność tworząc prace w różnych technikach rysunkowych i malarskich, a także prace przestrzenne. Zapraszamy na Maltańskie ATRakcje w wakacje i w roku szkolnym!

 

Zajęcia dla dorosłych wypełnione są sztuką, winem i dobrą atmosferą. Tematy spotkań są z góry ustalone, zaczynamy od malowania prac znanych artystów takich jak m.in. Vincent Van Gogh, Olga Boznańska czy Piet Mondrian.

 

Naszą misją jest stworzyć przez sztukę miejsce z nowym doświadczeniem, w którym każdy może być artystą. Chcemy dzielić się pozytywnym nastawieniem i zapewnić jedyne w swoim rodzaju twórcze przeżycia. Wierzymy, że wspólnie zbudujemy ekscytującą przestrzeń, w której ludzie mogą się zrelaksować, znaleźć nowych przyjaciół, spędzić czas z rodziną, uczyć się, a przede wszystkim dobrze bawić!

 

„Jeśli słyszysz w sobie głos mówiący: nie umiesz malować, maluj mimo wszystko, a ten głos ucichnie”

Vincent van Gogh

facebook