Wydarzenia w Galerii Malta

Pokaz Capoeiry

Pokaz Capoeiry

Jesień 2019

Jesień 2019

Zapraszamy do Strefy Chillout Galerii Malta!

Sprawdź nasze atrakcje

Karta podarunkowa Galerii Malta

Słodkie Historie w Galerii Malta

Więcej niż kino.

Już 12 października zapraszamy na pokaz Capoeiry oraz pokaz tańca Maculelê w wykonaniu Klubu Sportowego Capoeira Camangula Poznań

Wraz z nadejściem jesieni w Galerii Malta zawitały nowe kolekcje.

W Letniej Strefie Galerii Malta pojawią się różne atrakcje. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Już 31 sierpnia zapraszamy na pokaz oraz otwartą lekcję Capoeira dla początkujących dzieci, młodzież oraz dorosłych w wykonaniu Klubu Sportowego Capoeira Camangula Poznań.

Przed nami istne kolorowe szaleństwo, czyli COLOR RUN! Już od 5 września w Galerii Malta na specjalnym stoisku można odebrać pakiet startowy i ruszać do wspólnej zabawy.

Już 7 września, w godz. 12:00-18:00, wszystkie dzieci odwiedzające Galerię Malta będą mogły spotkać swoje ulubione postacie z popularnego serialu animowanego telewizji Nick Junior - Psi Patrol.

Galeria Malta od początku sezonu letniego dba o wysoką temperaturę weekendowych atrakcji!

Spędź piątkowy wieczór w Strefie Chillout Galerii Malta! Filmowe seanse pod gołym niebem, w zielonej scenerii, to świetna alternatywa dla sali kinowej, szczególnie w letnie, wakacyjne wieczory.

Bądź na bieżąco z przygotowanymi przez nas aktywnościami i dołącz do wydarzenia

Wszystkich miłośników zagadek oraz fanów komiksów i filmów Marvela zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Escape Room, które odbędą się 8-9 czerwca w Galerii Malta!

Aktualne promocje

facebook