Wydarzenia w Galerii Malta

PSI PATROL

Kino Letnie

Zapraszamy do Strefy Chillout Galerii Malta!

Sprawdź nasze atrakcje

Karta podarunkowa Galerii Malta

Słodkie Historie w Galerii Malta

Więcej niż kino.

Już 7 września, w godz. 12:00-18:00, wszystkie dzieci odwiedzające Galerię Malta będą mogły spotkać swoje ulubione postacie z popularnego serialu animowanego telewizji Nick Junior - Psi Patrol.

Spędź piątkowy wieczór w Strefie Chillout Galerii Malta! Filmowe seanse pod gołym niebem, w zielonej scenerii, to świetna alternatywa dla sali kinowej, szczególnie w letnie, wakacyjne wieczory.

Bądź na bieżąco z przygotowanymi przez nas aktywnościami i dołącz do wydarzenia

W Letniej Strefie Galerii Malta pojawią się różne atrakcje. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Wszystkich miłośników zagadek oraz fanów komiksów i filmów Marvela zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Escape Room, które odbędą się 8-9 czerwca w Galerii Malta!

CCC i UNICEF podpisały trzyletnie partnerstwo.

Już 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy do Galerii Malta na wspólną zabawę z Minionkami – jednymi z najpopularniejszych animowanych bohaterów na świecie!

Już 18 maja wszystkich fanów serialu "Gra o Tron" czeka prawdziwa przygoda. W tym dniu Galeria Malta zamieni się w fantastyczny świat Westeros.

28 kwietnia w niedzielę Galeria Malta zamieni się w Krainę Cudów. Od godziny 11:00 do 18:00 wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w muzycznym show, pełnym kolorów, magii i humoru.

Dzień przed galą 26 kwietnia, w piatek, w Galerii Malta odbędzie się oficjalne ważenie i dobieranie uczestników – wspólnie zagrzejmy ich do walki!

Aktualne promocje

facebook