Weź udział w Loterii Pełnej Słońca i wygraj wycieczkę na Maltę!

Weź udział w Loterii Pełnej Słońca i wygraj wycieczkę na Maltę!

Ponad 1000 nagród o łącznej wartości 80 000 złotych czeka na uczestników słonecznej loterii Galerii Malta! Aby wziąć udział należy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (maksymalnie dwa paragony), odebrać kupon i sprawdzić go w trzech specjalnych punktach w Galerii Malta.

 

Co ważne, każdy kupon to aż trzy szanse na wygraną! Jeżeli szczęście nie uśmiechnie się za pierwszym razem, nadal można sprawdzić kupon w pozostałych dwóch miejscach. Gdy i to nie przyniesie nagrody – nadal nic straconego. Wystarczy wrócić do punktu obsługi loterii zlokalizowanego przy fontannie na poziomie 0 Galerii Malta i odebrać kolejny kupon, umożliwiający ponowne wzięcie udziału w zabawie w następnym tygodniu.

 

Nagrodą główną w Loterii Pełnej Słońca jest 2-osobowa wycieczka na Maltę. Ponadto na uczestników czeka 1000 nagród rzeczowych, kart podarunkowych i voucherów do wykorzystania w sklepach i punktach usługowych Galerii Malta.

 

Loteria trwa od 8 do 28 maja. Udział w niej mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie. Szczegółowy regulamin loterii znajduje się poniżej.

 

Loteria Pełna Słońca – regulamin.

facebook