RESERVED, REKids

Branża: Moda

 

RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało około 340 salonów w Europie Środkowej i Wschodniej. We wszystkich z nich klienci znajdą ubrania dobrej jakości i najnowszym wzornictwie. RESERVED angażuje się również w promocję utalentowanych

projektantów. Dzięki temu chce podkreślić, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają światowych trendów za przystępną cenę.
W ramach kolekcji oferowanej przez RESERVED wyróżniono linie damskie, męskie i dziecięce. Do tych pierwszych należą:

  • OFFICE to linia dla kobiet, które wybierają na co dzień nowoczesną elegancję. To również klasyczne stroje idealne na specjalne okazje oraz sytuacje służbowe.
  • STREET FASHION proponuje modę miejską, która idealnie sprawdza się na mniej formalne okazje. Mimo, że swobodna w noszeniu, pozwala poczuć się kobieco i modnie.
  • YOUNG to linia stworzona z myślą o młodych kobietach, indywidualistkach, poszukujących swego stylu i otwartych na zmiany. Ubrania z tej linii są kwintesencją najnowszych trendów w modzie. Założone pozwalają czuć się kobieco, subtelnie i nowocześnie.

W kolekcji męskiej również pojawiają się trzy linie:

  • CITY to linia wyposażona w klasyczne elementy, atrakcyjne zarówno dla młodszego jak i odważniejszego mężczyzny. Ubrania z tej linii są doskonałe na mniej formalne spotkania, wieczory, łączą elegancję i wyszukany styl.
  • CASUAL to linia praktyczna, swobodna, odporna na różne warunki atmosferyczne, utrzymana w zgodzie z trendami. Przeznaczona jest do noszenia na co dzień, w mieście i poza nim. Jednym słowem: wygoda i elegancja w jednym.
  • YOUNG to linia odważna, pełna nowinek zaczerpniętych wprost z wybiegów, o oryginalnych krojach i kolorach, na luzie ale w eleganckim tonie.

Równolegle w ramach oferty salonów funkcjonuje linia Jeans, kolekcja bielizny, szeroka paleta akcesoriów oraz butów. Kolekcje dziecięce (RESERVED KIDS) są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat (62-164 cm). Ubrania RESERVED KIDS charakteryzują się przyjemnym wzornictwem i kolorystyką. Do tego naturalne materiały, staranne wykończenie każdego z oferowanych produktów, szybkie i łatwe łączenie ubranek RESERVED KIDS w harmonijne zestawy, to jest to co lubią i dzieci i ich rodzice. Całość zapewnia małym właścicielom pełen komfort, wygodę i przyjemność z noszenia. RESERVED KIDS to nie tylko odzież, ale także akcesoria i buty dla dzieci i nastolatków.

facebook