Projekt Malta – zaczynamy!

Projekt Malta – zaczynamy!

Taras widokowy, plaża i strefa gastronomiczna z foodtruckami. Do tego muzyka, film, stand-up, spotkania z podróżnikami i mnóstwo sposobów na spędzenie wolnego czasu nad Maltą! Z początkiem czerwca rusza Projekt Malta, czyli letnia strefa relaksu i rekreacji przygotowana przez Galerię Malta i Brzeg Wschodni.

 

Lato w Galerii Malta ponownie spędzimy pod znakiem odpoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. W ramach Projektu Malta każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zaplanowanych na czwartki, soboty i niedziele zajęciach sportowych, takich jak Zumba, spinning na dachu czy trening na trampolinach. Zajęcia sportowe poprowadzą trenerzy Pure Jatomi Fitness.

 

Piątki to natomiast Letnie Kino Malta, występy stand-uperów oraz spotkania z podróżnikami, przygotowane przez Poznański Klub Podróżnika. Soboty w letniej strefie relaksu będą nastrajać muzycznie. Co tydzień, od 18:00 do 22:00 goście Projektu Malta będą bawić się przy setach DJ-skich z gatunku house, hip hop i wielu innych.

 

Twórcy Projektu Weekend nie zapomnieli również o podniebieniach odwiedzających go osób. Pojawiły się w nim foodtrucki oraz bar, z których będzie można korzystać w dniach otwarcia strefy od godziny 12:00.

 

Tegoroczną nowością jest taras, z którego podziwiać można Jezioro Maltańskie i jego okolice oraz schronić się pod nim w razie niesprzyjającej pogody.

 

Projekt Malta potrwa do końca sierpnia 2017 roku. Letnia strefa relaksu będzie dostępna dla wszystkich chętnych w godzinach otwarcia Galerii Malta.

 

 

facebook