PIOTR I PAWEŁ

Branża: Artykuły spożywcze

 

Supermarkety Piotr i Paweł to sieć 61 sklepów w całej Polsce. Przyświeca nam cel oparty o motto właścicieli sieci, tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować. Wiemy jak ważny dla naszych Klientów jest przyjazny klimat zakupów. Tworzymy go dzięki fachowej i miłej obsłudze oraz odpowiedniemu wystrojowi i oświetleniu sklepu. Jednak naszym największym atutem jest szeroki wybór, najwyższa jakość i świeżość oferowanych Państwu produktów.

W naszym sklepie Klienci mają olbrzymi wybór, proponujemy min.:150 gatunków makaronów, 15 rodzajów jaj - od przepiórczych po strusie, 300 rodzajów herbat i 150 rodzajów kawy. Polecamy także 250 rodzajów czekolad, 150 smaków sosów, 300 gatunków wędlin i około 1000 gatunków win z całego świata. Uważamy, że przyjemność zakupów jest najważniejsza i to właśnie gwarantujemy naszym Klientom.

 

Zapraszamy do supermarketu Piotr i Paweł, w którym znajdą Państwo nową, szeroką ofertę AGD marki Ambition znanej z jakości i nowoczesności, która zaspokoi najbardziej wybredne gusta naszych Klientów.

 

W ofercie znajduje się zastawa stołowa, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz inne akcesoria do kuchni i jadalni. Ponad 1000 produktów czeka na Państwa w dedykowanej części supermarketu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również specjalną ofertę promocyjną.

 

"Piotr i Paweł" Przyjemność zakupów.

facebook