Multikino Poznań Malta z biletami za 19,90 zł!

Multikino Poznań Malta z biletami za 19,90 zł!

Pomysł na udane ferie, romantyczne Walentynki lub po prostu przyjemny wieczór przed ekranem?

Tylko w Galerii Malta!

 

Już teraz zapraszamy do Multikina w Galerii Malta na wyjątkowe seanse filmowe, na elektrycznie rozkładanych fotelach SuperVip, w atrakcyjnej cenie!

Od 31 stycznia 2020 r. w kinie obowiązują nowe ceny biletów – bilety na filmy 2D przez cały tydzień dostępne będą w cenie tylko 19,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Poznań Malta mają tę samą, stałą cenę - czyli 19,90 zł. W przypadku seansów 3D dopłacisz jedynie za okulary.

 

Początek 2020 roku to idealny czas, aby wybrać się do kina. Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć między innymi: film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", „Psy 3. W imię zasad" z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, „Gorący temat" z Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman oraz „1917" - dramat wojenny.

Kino to również doskonały pomysł na spędzenie romantycznego wieczoru podczas Walentynek oraz ferii zimowych!

 

14 lutego na widzów czeka iście emocjonujący repertuar m.in.: film biograficzny „Zenek" czy „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)".

 

Natomiast podczas ferii w poznańskim Multikinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czeka m.in. animacja „Gang zwierzaków" oraz „Doktor Dolittle". Dodatkowo, podczas ferii do kin wejdą: „Bayala i ostatni smok" oraz „Zew krwi".

 

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

facebook