MARC O'POLO

Branża: Moda
Godziny otwarcia:

poniedziałek-sobota 10:00-22:00
niedziela 10:00-20:00

 

NATURALNY, SWOBODNY, NOWOCZESNY. Marc O’Polo promuje casual’owy i wyrafinowany styl życia. Założony z myślą o wykorzystywaniu i promowaniu naturalnych materiałów, jest jedną z wiodących europejskich marek premium. Od 1967 roku sukcesywnie kieruje się filozofią pozostawania wiernym sobie - FOLLOW YOUR NATURE.

Historia Marc O’Polo zaczyna się w 1967 roku w Szwecji. Marka jest dzisiaj wiodącym graczem w sektorze marek premium i casual. Świat Marc O’Polo tworzą damska i męska kolekcja Marc O’Polo Modern Casual, buty oraz kolekcje na licencji: Marc O’Polo Junior, akcesoria, okulary, bielizna, kolekcja plażowa, biżuteria, linia Home oraz niezależnie działająca CAMPUS GmbH. Centrala firmy znajduje się w Stephanskirchen. Marka posiada ponad 2534 sklepów, w tym 83 sklepy własne, 133 działające na zasadzie franczyzy, 1129 sklepów partnerskich i 1189 salonów multibrandowych.

Kolekcje Marc O’Polo dostępne są w 30 krajach na całym świecie, w tym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Francji, Grecji, Rosji i Polsce. Produkty można również nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego działającego w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Szwecji i Holandii.

facebook