LEGO Intertoys

Branża: Dla dzieci
Godziny otwarcia:

10:00 - 22:00

 

Radość budowania. Pasja tworzeniaa.

Przywołując myśli z dzieciństwa co najmilej wspominamy? - Niekończącą się zabawę klockami LEGO!
Odwiedzając sklep patronacki LEGO w Galerii Malta za każdym razem będziesz wracał do tych najpiękniejszych chwil.
W sklepie patronackim LEGO w Galerii Malta znajdziesz pełną i aktualną ofertę znanych na całym świecie klocków LEGO.

Dla najmłodszych.

Dla dzieci w wieku od półtora roku do pięciu lat proponujemy bardzo szeroki wybór bezpiecznych klocków LEGO Duplo. Dostępnych jest kilkadziesiąt zestawów tematycznych – dla każdego malucha coś pasującego.

Dla dzieci w wieku szkolnym.

Nieco starsze dzieci w sklepie patronackim LEGO poczują się jak w raju. Zarówno miłośnicy budowania miasteczka z klocków LEGO City, pasjonaci tworzenia pojazdów, samolotów, zamków, pirackich wysp, jak i wszelkich innych konstrukcji znajdą tu swój wymarzony zestaw klocków. Nie brakuje także zestawów dla fanów LEGO Star Wars oraz popularnych figurek akcji.

Dla starszych.

W ofercie sklepu znajdziemy również klocki LEGO Technic, które pozwolą ożywić zbudowane konstrukcje i pojazdy za pomocą silniczków i pneumatycznych wysięgników.
Dla zaawansowanych pasjonatów robotyki proponujemy prawdziwego robota LEGO Mindstorms wraz z akcesoriami!

Dla całej rodziny.

Oferowane gry z klocków LEGO zapewnią znakomitą rozrywkę dla całej rodziny na wiele godzin - zarówno w domu, jak i w podróży.

Dla pasjonatów.

Oprócz zestawów z bieżącego katalogu w sklepie patronackim LEGO znajdziemy również komplety unikatowe i kolekcjonerskie oraz mnóstwo gadżetów i akcesoriów ze świata klocków LEGO.

Zapraszamy!

Wstąp do sklepu patronackiego LEGO w Galerii Malta i znajdź coś dla siebie. W wyborze właściwego prezentu na każdą okazję pomoże Tobie profesjonalny i miły personel firmy Intertoys.

LEGO and the LEGO logo are trademarks of the LEGO Group. ©2010 The LEGO Group.

facebook