Książnica Polska

Branża: Prasa i książki

 

Jesteśmy jedną z najstarszych firm na polskim rynku księgarskim i jedną z niewielu, które do dziś są finansowane z czysto polskiego kapitału.

Spółka została utworzona przez pracowników ówczesnego Domu Książki w Olsztynie w grudniu 1990 r. W sieci Książnicy Polskiej znajduje się już 56 księgarń, w tym cztery partnerskie. Nasze księgarnie znajdziecie Państwo między innymi w Ostródzie, Kętrzynie, Bartoszycach, Nidzicy, Mrągowie, Giżycku, Morągu, Szczytnie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu. Perłą sieci jest olsztyńskie Centrum Książki usytuowane w samym sercu miasta. 4 kondygnacje w 6-cio kondygnacyjnym budynku zajmuje, największa w regionie i jedna z największych w Polsce, księgarnia o łącznej powierzchni 1800 m².

Księgarnię Maltę wyróżnia bogaty zbiór literatury dla najmłodszych, obszerny dział poradników oraz literatury pięknej obcej. W ofercie księgarni znajdziecie Państwo wiele artykułów papierniczych w tym zestawy kreatywne, fluorescencyjne modeliny, pastele i wiele, wiele innych.

facebook