JEAN LOUIS DAVID

Branża: Usługi

 

Salon Jean Louis David należy do największej sieci prestiżowych salonów w Polsce. Marka powstała we Francji w latach sześćdziesiątych i cały czas pozostaje w awangardzie fryzjerstwa, kreując nowe trendy. Jej znak firmowy to nowoczesne, praktyczne cięcie, naturalne kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki i klienta. Oferta Jean Louis David jest skierowana do klientów o wysokich wymaganiach, którzy poszukują luksusowych usług i wyjątkowego standardu obsługi.

Dostępne w salonie katalogi Jean Louis David ułatwiają wybór nowej fryzury. Zawieraj propozycje wszelkiego rodzaju strzyżeń, uczesań i koloryzacji włosów.

W trosce o najwyższy poziom usług fryzjerzy są regularnie szkoleni z nowych trendów i technik. Zwracamy dużą uwagę na życzenia klientek i klienta oraz wysłuchanie ich oczekiwań.

Salony oferuje pełną gamę strzyżeń damskich i męskich, szeroki wybór usług koloryzacji wykonywanych produktami L’oreal, prostowanie keratynowe włosów, przedłużanie włosów oraz luksusowe usługi pielęgnacyjne marek Kerastase i Urban Care Jean Louis David. Salon prowadzi  sprzedaż produktów marek Jean Louis David oraz Kerastase.

Proponujemy naszym klientom również selektywne zabiegi pielęgnacyjne twarzy dla pań i panów. Wszystkie usługi są wykonywane w oparciu o kosmetyki zaawansowanej technologicznie marki Skynedor, wykorzystującej najnowsze odkrycia i patenty kosmetologiczne. Uzupełnieniem terapii w salonie jest indywidualnie opracowany program pielęgnacji domowej.

facebook