HERITAGE&TRADITION BARBOUR

Branża: Moda

 

Barbour  jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek odzieży angielskiej. Tradycje firmy sięgają XIXw , kiedy to John Barbour rozpoczął swoją działalność pod szyldem "Barbour & Sons". Wiele lat doświadczeń zaowocowało wyjątkową jakością, stylem i wygodą kurtek, płaszczy, swetrów, kamizelek, koszul, galanterii i dodatków. Odzież tej marki szyta jest w Anglii i Szkocji. Barbour znany jest szczególnie z wyrobów z woskowanej bawełny. Tkaniny, nici, zamki i nity są wyjątkowo wytrzymałe i sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach. Odzież Barboura służy właścicielom latami.

Nie bez znaczenia jest tu rekomendacja członków brytyjskiej rodziny królewskiej, której herbami opatrzona jest każda podszewka z logiem firmy. Zaangażowanie brytyjskiego dworu w promocję marki oznacza, że produkty Barbour spełniają najwyższe standardy.

W Wielkiej Brytanii mawia się, że na eleganckie przyjęcie lepiej przyjść w kurtce Barbour i dżinsach, niż w źle skrojonym garniturze lub niewłaściwie dobranych butach. W całej Europie Barbour jest biletem wstępu do sfer wyższych. Posiadanie rzeczy tej marki oznacza dobry styl, wyczucie smaku i przywiązanie do tradycji.

facebook