Gorące kubańskie rytmy już w sobotę w Galerii Malta!

Gorące kubańskie rytmy już w sobotę w Galerii Malta!

Galeria Malta od początku sezonu letniego dba o wysoką temperaturę weekendowych atrakcji! W najbliższą sobotę, 10 sierpnia, Strefą Letnią Galerii Malta zawładną prawdziwie tropikalne klimaty – szykuje się niezwykła, kubańska sobota z Yaremi Kordos w roli głównej. Poczujmy się wszyscy jak w sercu Hawany, gdzie w żyłach mieszkańców płynie muzyka, zabawa i gorący taniec!

 

Przez cały sezon letni Galeria Malta proponuje mieszkańcom Poznania prawdziwą strefę relaksu i rozrywki. Wszyscy goście znajdą tu coś dla siebie. Miłośnicy słodkiego leniuchowania, jak i aktywności fizycznych mogą skorzystać z wygodnych leżaków i hamaków, oraz licznych atrakcji. Wieczorami zaś miejsce to zamienia się w przestrzeń idealną do dobrej zabawy.  

 

W sobotę 10 sierpnia temperatura w Letniej Strefie Galerii Malta sięgnie zenitu! Zapraszamy wszystkich na niepowtarzalną i gorącą kubańską imprezę! Popołudnie i wieczór rozbrzmiewał będzie w rytmach fiesty.

 

O godz. 18.30 wszystkich chętnych zapraszamy na warsztaty taneczne, gdzie w swoim gorącym pokazie instruktorzy poznańskiej szkoły tańca Salsa Siempre http://salsasiempre.pl będą prezentować podstawowe kroki i zasady tańców latynoskich. Będzie to niezapomniany wstęp do dalszej zabawy.

 

O godz. 19.00 odbędzie się koncert Yaremi Kordos z zespołem! Urodzona w Hawanie wokalistka rozgrzeje atmosferę w niezwykle widowiskowy sposób łącząc jazz z muzyką latynoską. Yaremi uczyła się od prawdziwych mistrzów, a swoje muzyczne kroki stawiała wśród takich gwiazd jak Omara Portuondo i Ibrahim Ferrer z Buena Vista Social Club. Owocem tej współpracy są płyty "Lost and Found" czy "Flor de Amor”. Szerokiej rodzimej publiczności Yaremi Kordos znana jest również jako jurorka programu telewizyjnego Polsatu "ALL TOGETHER NOW - ŚPIEWAJMY RAZEM". Kordos wraz z zespołem od kilku lat koncertuje w całej Polsce, zarażając dobrą energią i porywając publiczność do tańca i wspólnej zabawy!

 

A po koncercie nie przestajemy się bawić! Zapraszamy na potańcówkę – oczywiście w gorących kubańskich rytmach.

WSTĘP WOLNY!

facebook