Dbaj o formę z Projektem Malta!

Dbaj o formę z Projektem Malta!

Zumba, spinning na dachu i trening na trampolinach. Tego lata okazji do szlifowania formy z Galerią Malta z pewnością nie zabraknie! W związku z otwarciem nowej strefy chilloutu przygotowaliśmy wspólnie z Jatomi Fitness bezpłatne zajęcia sportowe, otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

 

Sportowe ładowanie endorfin zaczynamy już w czwartek. Tego dnia przez całe lato o 18:00 na trawie przed Galerią Malta odbywać się będą zajęcia zumby.

 

W soboty o 18:30 zapraszamy natomiast na trening spinningu na dachu Galerii Malta. Miejscem zbiórki będzie klub Jatomi Fitness, skąd uczestnicy zajęć razem z rowerami do spinningu przenosić się będą na parking na szóstym poziomie Galerii.

 

Niedzielne przedpołudnia to z kolei mnóstwo skakania. O  11:30 odbywać się będą treningi na trampolinach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na zajęcia obowiązywać będą wcześniejsze zapisy w recepcji klubu Jatomi Fitness. Również w niedzielę o 12:00 odwiedzający Projekt Malta będą mogli wziąć udział w bezpłatnych pomiarach składu ciała i uzyskać dietetyczne porady.

 

Zajęcia sportowe w ramach Projektu Malta odbywać się będą do końca sierpnia. Są one bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Na trening na trampolinach obowiązują wcześniejsze zapisy w recepcji klubu Jatomi Fitness.

facebook