Biegniesz w The Color Run? Pakiet startowy odbierzesz w Galerii Malta

Biegniesz w The Color Run? Pakiet startowy odbierzesz w Galerii Malta

Radość, pozytywne myślenie i aktywny styl życia. Właśnie tym jest The Color Run, nazywany również „Najszczęśliwszymi 5 kilometrami na świecie”. Historia tego niecodziennego biegu sięga roku 2011. Obecnie impreza odbywa się w 40 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Pierwsza edycja The Color Run odbyła się w 2015 roku w Poznaniu i Warszawie. 20 maja poznańska Malta ponownie gościć będzie tysiące pozytywnie zakręconych biegaczy, których celem wcale nie będzie najlepszy wynik na mecie, ale pokrycie swojego ciała i ubrań jak największą liczbą barw. Biuro imprezy już po raz drugi zostało zlokalizowane w Galerii Malta, gdzie od wtorku uczestnicy mogą odbierać kolorowe pakiety startowe.

 

Biuro zawodów zlokalizowane jest na poziomie +1 Galerii Malta, w pasażu pomarańczowym (od strony ul. Maltańskiej), pomiędzy sklepem Smyk, a punktem obsługi klienta Enea. Pakiety startowe można odbierać do soboty, 20 maja. Do piątku biuro zawodów czynne jest w godzinach 12:00 – 21:00, a w dniu biegu 10:00 – 12:00, przy czym w sobotę pakiety odebrać mogą jedynie osoby spoza Poznania.

 

Rozpoczęcie tegorocznej edycji The Color Run zaplanowane zostało na godzinę 14:00. Strefa startu znajdować się będzie w pobliżu trybun na mecie toru regatowego. Więcej szczegółów na temat biegu dostępnych jest na stronie http://thecolorrun.pl/locations/poznan/

facebook