Bajkowy Kącik Czytelniczy

Bajkowy Kącik Czytelniczy

Już w ten piątek spotkanie z autorką książki „Ścieżki Świętego Dominika” Arletą Kolasińską! Jest ona nie tylko autorką książek ale także historykiem,współzałożycielem fundacji, fotografem i autorką filmów historycznych. Swoją pasją i zaangażowaniem dzieli się z młodymi poszukiwaczami przygód.

 

W ten piątek na spotkaniu Bajkowego Kącika Czytelniczego będziemy mówić o wędrówkach życia, wyborach i dobroci. Nie przegapcie spotkania autorskiego!

 

 

 

Zapraszamy Wszystkich na nową odsłonę Bajkowego Kącika Czytelniczego w 2018 roku!

W każdy piątek od 17:00 do 19:00 odbywają się Piątkowe Spotkania z Książką w Galerii Malta, (na pierwszym piętrze, na przeciwko sklepu DUKA). Podczas spotkań dzieci mogą uczestniczyć w kreatywnych warsztatach i czytaniu bajek pod okiem animatora.

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje Kartę Czytelnika, w której zbiera pieczątki za spotkania, po wypełnieniu 10 pól dzieci otrzymują nagrodę książkową.


Dla rodziców, którzy wspierają naszą inicjatywę Bajkowego Kącika Czytelniczego również mamy nagrody (szczegóły podczas warsztatów).Harmonogram  spotkań – LUTY

02.02. – 17:00 - 19:00  Spotkania z książką:  Sven Nordqvist, „Niezwykły Święty Mikołaj”, Wydawnictwo Media Rodzina

               Warsztaty – Srebrzyste potwory śniegowe.

09.02. – 17:00 - 19:00  Spotkania z książką:   Liliana Bardijewska, „Bajka o Kapciuszku”, Wydawnictwo Mila

               Warsztaty – Zaginiony brat bliźniak w 3D.

16.02. – 17:00 - 19:00  Spotkania z książką:  Arleta Kolasińska "Ścieżki Świętego Dominika",  Wydawnictwo W drodze          SPOTKANIE Z AUTORKĄ!

               Warsztaty –  Zimowe malowanki pastą do zębów.

23.02. – 17:00 - 19:00  Spotkania z książką:  Beata Dawczak, Izabela Spychał, „Reksio. Księga Wiedzy”, Wydawnictwo Papilon

               Warsztaty – Karmniki z kartonu.

Bajkowy Kącik Czytelniczy to pierwsza w Wielkopolsce przestrzeń stworzona specjalnie dla dzieci i ich rodziców, dlatego zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!

 


 

 
facebook