Martes Sport - już otwarte

Martes Sport - już otwarte

Martes Sport powstał z myślą o tych wszystkich, dla których jogging, trekking, czy inne formy aktywności nie są tylko czczym gadaniem a stanowią prawdziwą pasję w życiu, miłą odskocznię od codzienności.

W ofercie dostępne są torby i plecaki turystyczne, walizki, namioty, kije trekkingowe, a także wiele innych przedmiotów, które mogą być przydatne na szlakach górskich, podczas wypraw rowerowych, zdobywania nieznanych lądów, itp. Martes Sport proponuje rozwiązania niezawodne, znanych i cenionych marek, ponieważ podczas uprawiania sportu lub wypraw turystycznych mogą okazać się przydatne wielofunkcyjne stroje. Oferuje kurtki sotfshell, które chronią przed zimnem, deszczem i są wyjątkowo lekkie.

W asortymencie sklepu z odzieżą sportową dostępna jest także specjalistyczna bielizna termoaktywna damska oraz męska. Wśród propozycji znajdują się również bluzy polarowe męskie i polary damskie, kurtki sportowe, stroje kąpielowe, sandały i obuwie trekkingowe. Oferta salonu umożliwia kompletne zaopatrzenie się na wyprawę, bez względu na porę roku. Dla podejmujących ryzykowane wyzwania proponujemy buty taktyczne stosowane przez wojsko i jednostki specjalne.

 

Zapraszamy na zakupy.

facebook